Дніпро-місто підприємців

Запрошуємо Вас стати учасником головного підприємницького події року – форуму «Дніпро – місто підприємців», який відкривається 24 листопада 2016 року в «Менора Гранд-Хол» (вул. Шолом Алейхема, 4/26).

Бізнес-форум у Дніпрі об’єднає понад 400 учасників – підприємців, власників малого бізнесу. Серед запрошених на форум спікерів представники місцевої влади, лідери громадських асоціацій бізнесу, банкіри, успішні підприємці міста, експерти з питань розвитку бізнесу та бізнес-тренери.

Саме на першому регіональному форумі для малого бізнесу Ви зможете дізнатися про нові можливості підтримки малого бізнесу місцевою владою за рахунок компенсації частини відсотків за банківськими кредитами з місцевих бюджетів.

Також в рамках бізнес-форуму «Дніпро – місто підприємців» топ-менеджери ПриватБанку і провідні експерти з розвитку бізнесу підготували для Вас корисні Лайфхак, які допоможуть ефективному розвиткові вашого бізнесу і зацікавлять всіх, хто має власну справу.

Крім того, Ви отримаєте корисні інструменти і поради для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з питань реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції та т.д.

Запрошуємо Вас 24 листопада в «Менора Гранд-Хол» (вул. Шолом Алейхема, 4/26). Форум починає роботу о 10:00 (приходьте за півгодини на каву та солодощі 🙂

Партнери проекту:

ukrainepvbank2

Реєстрація – на kub.pb.ua/forums.
Більше про нашу програму підтримки малого бізнесу – на kub.pb.ua