MATHMODEL

Шановні колеги,

                Дослідження процесів в будь-яких реальних системах зводиться до їх моделювання, тобто до наближеного їх опису за допомогою створення моделей цих систем і процесів. Традиційно, моделі систем і процесів в них ділилися на два основні класи: фізичні та математичні моделі. Однак, в останні десятиліття стало ясно, що поняття математичного моделювання в рівній мірі відноситься і до систем іншої природи – соціальним, економічним і т.п. Іншими словами, поведінка різних за своєю природою систем можна ефективно досліджувати за допомогою моделей, що будуються в рамках однієї з них – математичної.

Потрібно тільки правильно підібрати відповідний математичний апарат. З іншого боку, арсенал фактів і методів дослідження математичних моделей надзвичайно широкий – від алгебри логіки до функціонального аналізу.

Це, зокрема, означає, що для ефективного прогресу науки і техніки дуже важлива можливість регулярного безпосереднього контакту інженерів-дослідників з фахівцями в різних областях математики. Для професійних математиків такі контакти дають можливість краще орієнтуватися у відповідних потребах представників інших галузей знань. І чим більше є можливостей таких контактів – тим краще.

Все це і надасть вам Міжнародна наукова конференція “MATHMODEL 2017“, яка відбудеться  з 13 до 16 грудня, 2017 року на гірськолижному курорті “Боровець” – Болгарія.

Ми запрошуємо учëних і дослідників в різних наукових областях уявити і обговорити свої нові ідеї, результати наукових досліджень, додатки та досвід застосування сучасних математичних методів і високопродуктивних обчислень.
Сподіваємося, що Міжнародна наукова конференція “MATHMODEL 2017” буде місцем зустрічі та дискусій учëних різних наукових напрямків, охоплених загальною ідеєю пізнання і творчості.

Програма Конференції дасть Вам можливість відкриття нових друзів і ідей, можливість відпочити, розважитися і доторкнутися до чарівності прекрасної зими в горах.

Професор, доктор технічних наук АНДРІЙ ФІРСОВ
Голова Міжнародного програмного комітету
Професор, доктор технічних наук, Почесний доктор Георг ПОПОВ,Голова Науково-технічного товариства машинобудівників Болгарії

Матеріал підготовлено за інфомацією з сайту http://www.mathmodel.eu